اخذ رتبه مشاور و رتبه بندی مشاوران

اخذ رتبه مشاور

فرآیند اخذ رتبه مشاور

همان طور که مطلع هستید اخذ رتبه مشاور یکی از پروسه هایی است که هر شرکت مشاوره ای می بایست اقدام کند. در حال حاضر تنها معیار سنجش و انتخاب شرکت های مشاوره ای، همین رتبه مشاور است و اگر شرکتی بتواند به نسبت رقیبان خود گرید مشاور بهتری را کسب کند شرایط بسیار ایده آلی را در جهت دریافت پروژه های بزرگ دارد.

در حال حاضر معیار مشاورینی که کار خدماتی انجام می دهند رتبه بندی شرکت است. اخذ رتبه مشاور یکی از گزینه های مطلوب در جهت پیشرفت و رشد کیفی و کمی خدمات مشاورین است تا شرکت های دولتی و خصوصی بتوانند با خیالی آسوده سفارشات خود را واگذار کنند.

رتبه بندی مهندسین مشاور

شرایط به گونه ای پیش رفته است که بعد از ثبت شرکت هر شرکت مشاوره ای در هر زمینه فعالیتی می بایست نسبت به رتبه بندی مهندسین مشاور اقدام کند. اگر مدیری قصد دریافت پروژه های مختلف و بزرگ را از ارگان رسمی و دولتی دارد، می بایست نسبت به اخذ رتبه مشاور خود اقدام کند.اما از دیگر مزیت های مربوط به این کار، معیار سنجش دقیق شرکت های مشاوره ای است که این کار را برای تمامی مشتریان ساده می کند. این رتبه بندی فضای رقابتی بسیار سالم را در میان شرکت های مشاوره ای ایجاد می کند و هم چنین باعث می شود که کیفیت کار و خدمات خود را به مراتب بیش تر کنند تا بتوانند در معیار رتبه بندی بالاترین امتیاز را کسب نمایند.

اما یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم در ارتباط با این رتبه بندی مبحث نزدیک شدن خدمات شرکت های مشاوره ای به استاندارد مورد نظر است. مسلما این رتبه بندی بر اساس استاندارد ی شکل گرفته است و هر سازمانی می بایست خود را به این استاندارد های مورد نظر نزدیک کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن کارهای مشاوره ای خود را پیش ببرد.

منبع : الی ثبت

https://elisabt.ir/

درباره ی pmcs