3 جاذبه معروف تور یونان

دوباره نوروز شد و پس از یک سال کار و تلاش و خستگی نوبت یک سفر خاطره انگیز در کنار خانواده در آغاز سال جدید شد.
بهانه ی قشنگی که در آن ما ایرانی ها دور هم جمع میشویم و از بودن کنار یکدیگر لذت میبریم.
در این فصل زیبا یکی از اصلی ترین دغدغه های یک ایرانی این است به کدام شهر یا کشور مسافرت کند و نوروز 95 را در کجا با خانواده اش خاطره بسازد.

اولین کاری که به ذهن آدم میرسد این است که به یک آژانس مسافرتی مراجعه کند و از او برای این سفر راهنمایی بخواهد، یا اینکه از کسانی که در اطراف مان هستند در این مورد مشورت بگیرند.

اما اگر مایل باشید در این جا ما شما را با کشوری که به لحاظ تاریخی مانند کشور خودمان پرسابقه و دارای تاریخی پررونق است برای سفر آشنا کنیم.
کشور یونان که مهد بسیار از تمدن ها و رویداد ها مانند المپیک، نمایش نامه نویسی، فلسفه غرب، امپراتوری بیزانس و… می باشد و یکی از اصلی ترین بخش های درآمدش از گردشگری میباشد.

یونان

یونان

یکی از محبوب ترین کشور ها در اروپا برای مسافرت قطعا این کشور میباشد؛ برای انتخاب تور یونان می توانید روی این 3 دلیل حساب کنید.

شهر آتن یونان

شهر آتن یونان

1-بازدید از آکروپولیس

در پایتخت کشور یونان (آتن) و در مرتفع ترین قسمت، بنایی تاریخی و مستحکم و محافظت شده به نام آکروپولیس قرار دارد، این بنای زیبا نماد ملی مردم یونان به حساب می آید و معادل این بنا در ایران تخت جمشید است.

آکروپولیس آتن

آکروپولیس آتن

2-بازدید از جزیره شگفت آور سانتورینی

یکی از اصلی ترین جاهای دیدنی یونان که هر زمانی که شما بخواهید تور یونان را در بخش Image گوگل جستجو کنید، حتما تصویر آن را میبینید، جزیره سانتورینی یونان است.

جزیره سانتورینی

این جزیره زیبا و گردشگرپذیر که یکی از اصلی ترین دلایل معروفیتش رنگ جالب خانه ها و استفاده از تزکیب زنگ پرچم یونان می باشد.
جزیره سانتورینی در اصل یک جزیره آتش فشانی بوده که در زمان فعلی به این شکل و وضعیت درآمده است.

جزیره سانتورینی

جزیره سانتورینی

3-صومعه متیئورا در یونان

ممکن نیست که به یونان سفر کنید و نخواهید از این صومعه فوق العاده زیبا بازدید کنید.

صومعه متیئورا

صومعه متیئورا

صومعه متیئورا که مردم به آن بهشت های آسمانی میگویند در قرن 16 ام ساخته شده و در اثر فرسایش های طبیعی به این شکل درآمده است و از تصاویر مربوط به این صومعه ی زیبا می توانید مطمئن شوید که همین جذابیت همین یک مکان برای انتخاب تور یونان کافی ست!!

متیئورا

صخره های متیئورا

در این مقاله برای شما سه دلیل برای مسافرت به کشور تاریخی و زیبای یونان را آوردیم و امیدواریم در صورتی که تصمیم گرفتید به این کشور سفر کنید بتوانید خاطرات خوبی را از این ماجراجویی به ثبت برسانید که با توجه به جذابیت ها و ویژگی هایی که یونان دارد این اتفاق حتما خواهد افتاد.

دسته‌ها: معرفی سایت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *