%postname%

شما بزرگواران و دوستداران زیبایی با ورود به سایت http://www.tebbook.com/shahzadshirzad/ می توانید تمامی اطلاعات مربوط به زیبایی پوست و مو را از زبان متخصص پوست مطالعه بفرمایید .
مطالب منتشر شده در این لینک توسط دکتر شهزاد شیرزاد بهترین متخصص پوست و مو درر تهران ارسال گردیده و از نظر علمی و پزشکی مورد تایید می باشد .

یکی از علایق قوی انسان گرایش به زیبایی است .که در جمله ” خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد تجلی یافته است . حال با پیشرفت روز افزون علوم پزشکی و زیباشناسی جراحان متخصص کشورمان ،دیگر شخصی بخاطر یک عیب ظاهری دچار یاس و افسردگی نمی گردد .

وب سایت رسمی دکتر شهزاد شیرزاد ( دکتر متخصص پوست و مو )

دکتر پوست

%postname%

برخی از خدمات :

لیزر موهای زاید (زائد)

لیزرنوری تك رنگ و تك طول موج است. در لیزر موهای زائد عمدتا نور لیزر دررنگدانه مالنینی كه در موها به وفور یافت می شود، جذب شده و سبب تخریب سلولهای سازنده مو میشود و به همین

با مراجعه به یکی از بهترین دکتر متخصص پوست میتوانید جوانی خود را تضمین کنید .

درمان بیماری های شایع پوستی

رفع کک و مک

ماکول هایی که به کک و مک معروفند،خوش خیم ،کوچک با حاشیه مشخص به رنگ قهوه ای در نواحی که در مواجهه با نور خورشید است دیده می شوند .
وجود رنگ قهوه ای در کک و مک ناشی از افزایش تجمع ملانین ها بر روی پوست که در اثر برخورد مکرر با نور آفتاب، افزایش سن و استفاده از مواد محرک از جمله مواد ضدتعریق، تحریک شده و فعال تر می شوند. انواع شایع لک ها عبارتند از: لک های ناشی از آفتاب، لک هورمونی یا بارداری، لک های ارثی، لک های ناشی از سوء تغذیه و کمبود ویتامین، لک های پیری، لک در اثر مصرف بعضی داروها، لک ناشی از التهاب پوست و جای جوش، لک در اثر بیماری هایی مثل آسم، نارسایی کبدی و کلیوی. درلک های سطحی که شایع تر است، رنگدانه ها در قسمت های سطحی پوست افزایش می یابند که این نوع پاسخ بهتری هم به درمان نشان می دهند اما در انواع عمقی، رنگدانه ها در لایه های عمقی تر پوست قرار دارند و نسبت به درمان مقاوم تر هستند.

برای برطرف کردن لک ها ابتدا باید عوامل ایجادکننده و تشدیدکننده را جست وجو و کنترل کنیم بنابراین در ابتدا بررسی سوابق فامیلی، انجام آزمایش های هورمونی، پرسش در مورد تاریخچه مصرف داروها، چگونگی میزان تماس با نور آفتاب وشرایط شغلی بیمار ضروری است. با کشف عوامل ایجادکننده و تشدید کننده و همچنین کنترل آنها پاسخ به درمان کامل تر خواهد بود.

سایر خدمات:

لیفت صورت با نخ لیفتینگ

درمان پوست چرب

دسته‌ها: معرفی سایت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *